Щоб стати найкращим, потрібно вдосконалювати свої вміння та впевнено йти до своїх цілей. Практика й знайомство з історією та напрямками — це ключ до успіху.

Академія One Mod — це вершина, створена командою лідерів у сфері барберингу. Команда навчить Вас усім тонкощам та зробить професіоналом своєї справи, навіть якщо Ви починаєте із нуля. Розвиток чоловічого стилю привив чоловікам бажання слідкувати за тенденціями та ставати кращими. Традиції активно відроджуються, щоб трансформуватися у чоловічий клуб.

Вправний майстер — це важливий гравець у команді. Він швидко адаптується, чітко і якісно виконує роботу та знає, чого насправді хоче клієнт.

В академії One Mod Ви отримаєте фундаментальні навички: основні комерційні стрижки, робота із небезпечним лезом, оформлення бороди та вус, вивчення базових канонів стрижок та способи їх реалізації на практиці. Одним із важливих факторів є відпрацювання технік на живих моделях. Вивчення професійної косметики, ключових кейсів для продажів та клієнтського сервісу в барбершопі допоможе стать більш освіченим у перукарській справі. Від вправного користування ножицями до оволодінням складних технік небезпечним лезом.

Крім повного спектру навчальних матеріалів, ми надаємо можливість працевлаштування в мережі ЦирюльникЪ.

Останні етапи практичного навчання пройдуть під контролем наших гуру барберингу. Після завершення академії One Mod, на Вас чекає іспит, який складається з тестів з теоретичної частини, а також дві випускні роботи з практичної частини. У результаті, Ви отримуєте диплом про успішне завершення навчання чи сертифікат про підвищення кваліфікації, із яким можете успішно працювати у сфері барберингу.

Бажаєте дізнатися усі тонкощі від найкращих майстрів та стати лідером в барбер індустрії? Тоді впевнено прямуйте до своїх цілей разом із академією On